Leica Geosystems współpracuje z SANY w celu rozszerzenia zastosowania sterowania maszynami i zwiększenia wydajności pracy

Leica Geosystems współpracuje z SANY w celu rozszerzenia zastosowania sterowania maszynami i zwiększenia wydajności pracy

Leica Geosystems, część Hexagon, ogłosiła współpracę z SANY w celu wsparcia technologii sterowania maszyną Leica Geosystems w koparkach SANY.

Według firmy, udoskonalenie sprzętu marki SANY o najnowocześniejszą ale łatwą w użyciu technologię sterowania Leica Geosystems zapewnia większą precyzję przy kopaniu oraz umożliwia operatorom maszyn zwiększenie wydajności. Zapewnia to bezpieczeństwo pracownikom i skutkuje mniejszym zużyciem maszyn.

Firmy uruchomiły wspólny Program Dostępu do Technologii, w ramach którego dealerzy SANY mogą oferować klientom różnorodne rozwiązania sterowania maszynami w ramach umów leasingowych i zakupowych, z instalacją i wsparciem ze strony certyfikowanych dealerów Leica Geosystems.

„Ten program dostępu do technologii sprawi, że wdrażanie technologii będzie bezproblemowe i bezbolesne dla operatorów” – powiedział Troy Dahlin, wiceprezes ds. budownictwa ciężkiego w Leica Geosystems US/Kanada. „Lokalni dealerzy SANY mogą teraz łatwo modernizować swoje maszyny za pomocą technologii Leica Geosystems. Ta współpraca wykracza poza obie nasze firmy, sięgając głęboko do partnerstwa lokalnych dealerów obu organizacji.”