Sprzedaż koparek w Krakowie

Bez koparek nie jest możliwa żadna praca budowlana. Są one wszechstronne – służą zarówno do robót ziemnych, jak i oddzielania urobku oraz ładowania go na pojazdy transportowe. W związku z ich przeznaczeniem warto zainwestować w maszyny wyróżniające się trwałością oraz wydajnością. Jeśli chodzi o koparki Kraków ma dostęp do naszej specjalistycznej oferty. Dostarczamy najlepsze rozwiązania dostępne na polskim rynku w atrakcyjnej z punktu widzenia inwestorów cenie.

Sprzedaż koparek w Krakowie

Nowoczesne koparki Kraków

Posiadamy koparki o bardzo różnym zastosowaniu. Każdy model wyróżnia się odmiennymi parametrami, konstrukcją, a nawet zastosowaną technologią. W efekcie nadają się do wykonywania konkretnych prac.
Wśród maszyn można znaleźć:

  • Koparki średnie. Ich waga wynosi od 7,3 do 16 ton, wobec czego sprawdzą się nawet na mniejszych placach budowy. Zachowują przy tym bardzo wysoką ładowność i sprawność.
  • Koparki duże. Przeznaczone do najcięższych robót. Zostały wyposażone w najnowsze układy hydrauliczne, co je wzmacnia, a także zwiększa elastyczność. W swojej kategorii pozostają bezkonkurencyjne.
  • Koparki kołowe. Ich masa operacyjna wynosi 15 ton. Zastosowanie kół zamiast gąsienic zwiększa mobilność maszyny. Nie potrzebuje dodatkowego środku transportu, aby dojechać na miejsce budowy. Doskonałe rozwiązanie w sytuacjach, gdzie liczy się czas.
  • Koparki wyburzeniowe. Wyróżniają się znakomitą stabilnością oraz elastycznością. Przydadzą się wszędzie tam, gdzie planowane jest wyburzanie. Zapewniają maksymalny poziom bezpieczeństwa operatora dzięki solidnej konstrukcji i zasięgowi.
  • Minikoparki Kraków należy do miast, w których często przeprowadza się prace budowlane na niewielkich powierzchniach. Wówczas należy sięgnąć po kompaktowe rozwiązania. Pomimo swoich stosunkowo niewielkich wymiarów nie sprawiają kłopotów przy obsłudze, a ich wydajność spełnia wszelkie wymagania. Masa operacyjna wynosi od 1,75 do 5,3 ton.

To szeroka i zróżnicowana oferta. W kwestii takiej, jak koparki Kraków jest miastem, które z może bardzo skorzystać z dostępu do proponowanych przez nas nowoczesnych maszyn.

Koparki Kraków Sprzedaż i serwis

Dysponujemy nie tylko profesjonalnymi maszynami, ale również częściami zamiennymi oraz akcesoriami. Dzięki temu nasi klienci mają dostęp do kompleksowych rozwiązań. Zawsze można się do nas zwrócić w każdej sprawie związanej z eksploatacją koparek marki Sany. Z przyjemnością pomożemy rozwiązać problemy, które pojawiają się w trakcie użytkowania maszyn. Na szczęście są one sporadyczne – Sany to uznany w branży producent. Niemniej poszczególne części ulegają wraz z czasem naturalnemu zużyciu. Dlatego jeśli chodzi o koparki Kraków, sprzedaż prowadzona przez naszą firmę powinna zainteresować każdego, kogo interesuje kompleksowe, fachowe wsparcie przez cały okres korzystania z narzędzi pracy.

Aby otrzymać więcej informacji na ten temat i złożyć zamówienie, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Chętnie odpowiemy na pytania związane z asortymentem. Oprócz tego z naszej strony można liczyć na profesjonalne doradztwo.

MINIKOPARKI KRAKÓW RENOMOWANEJ MARKI

Stawiamy przede wszystkim na jakość. Dlatego do asortymentu trafiły maszyny wyprodukowane przez powszechnie cenioną markę Sany. Producent stosuje innowacyjne technologie, które mają pozytywny wpływ na obsługę oraz efektywność pracy. Jeśli chodzi o minikoparki Kraków to miasto, w którym marka Sany jest niezwykle często wykorzystywana przy wznoszeniu inwestycji. Warto dołączyć do grona zadowolonych klientów trzeciego na świecie producenta maszyn budowlanych.

Sprzedaż minikoparek i innych małych koparek na terenie Krakowa

Oddział w Krakowie

Adres:

Myślenicka 28,
32-031 Gaj 

Doradca ds. technicznych
Remigiusz Gmyrek 

Numer telefonu: +48 726 212 521
E-mail: remigiusz.gmyrek@doltech.pl

Pozostałe oddziały