Sany Polska – Oficjalny dealer

Grupa SANY jest producentem maszyn budowlanych, mobilnych maszyn portowych oraz dźwigów portowych, obecnych na całym świecie. Na terenie Europy Grupa SANY działa od 2011r i posiada dwa zakłady w Niemczech i Włoszech.

Sany polska, czyli oficjalny dealer maszyn budowlanych

SANY oferuje szeroką gamę maszyn budowlanych. Mocną stroną SANY są koparki gąsienicowe, maszyny do robót ziemnych i maszyny portowe. Każdy z modeli został specjalnie opracowany na rynek europejski z zachowaniem najwyższych standardów. Maszyny wyróżniają się wydajnym i niezawodnym działaniem oraz bezpieczną, prostą i wygodną obsługą.

Wyjątkowe połączenie najwyższych standardów jakości, najnowszej technologii oraz kompleksowego wsparcia sprzedaży i serwisu zapewnianego przez ogólnoeuropejską sieć dealerską SANY oznacza, że nasi klienci mają pewność, że inwestycja będzie przyszłościowa i bezpieczna.

Zajmujemy 2 miejsce w globalnej sprzedaży koparek w 2019 r.

(wg. Off Highway Research)
Chart by Visualizer

Historia marki sany

SANY od ponad 30 lat projektuje i produkuje najwyższej jakości maszyny budowlane i portowe. Grupa SANY jest obecnie jednym z największych producentów tego typu maszyn na świecie. Siedziba firmy SANY na rynku europejskim znajduje się w Niemczech i Włoszech.

Historia firmy Sany Polska