Sprzedaż koparek Poznań

Przy pracach budowlanych liczy się nie tylko szybkość realizacji, ale też bezpieczeństwo. W obu przypadkach warto zaufać sprawdzonym na całym świecie technologiom. Jeśli chodzi o koparki, Poznań ma do nich dostęp dzięki skomponowanej przez nas ofercie. Posiadamy najlepsze maszyny w swojej klasie, które sprostają każdemu wyzwaniu.

Profesjonalne koparki Poznań

Naszym celem jest udostępnianie specjalistycznych rozwiązań dla branży budowlanej. Wobec tego postawiliśmy na trzeciego największego producenta maszyn budowlanych na świecie – Sany. Jego koparki wyróżniają się znakomitymi parametrami, a także wysokim poziomem bezpieczeństwa i komfortem użytkowania. Przeprowadzane za ich pomocą prace ziemne przebiegają sprawnie oraz szybko niezależnie od wyzwania, przed jakim staną.

Wszystkie łączy przystosowanie do długotrwałej pracy w trudnych warunkach. W kwestii takiej, jak koparki Poznań należy do miast, w których każdego dnia wznosi się nowe inwestycje. Dlatego wysokiej klasy sprzęt jest potrzebny praktycznie przez cały czas.

Markowe koparki w Poznaniu

Jakie koparki można zdobyć za naszym pośrednictwem? Posiadamy aż 5 różnych rodzajów o stabilnej, wzmocnionej budowie.
Wśród nich znajdują się:

  • Koparki średnie o łącznej wadze od 7,3 do 16 ton, które sprawdzą się zwłaszcza na ciasnych placach budowy lub przy zadaniach wymagających zwartej konstrukcji.
  • Koparki duże o masie operacyjnej sięgającej nawet 50 ton. Zostały wyposażone w najnowsze układy hydrauliczne, co zwiększa ich efektywność.
  • Koparki wyburzeniowe o dużym zasięgu i ulepszonej stabilności. Dzięki nim przeprowadzanie prac wyburzeniowych staje się znacznie bezpieczniejsze, a także precyzyjniejsze.
  • Koparki kołowe, które nie potrzebują dodatkowego pojazdu transportowego do tego, aby trafić na plac budowy.
  • Minikoparki o kompaktowych wymiarach. Nadają się do wykorzystania w miejscach o ograniczonej przestrzeni.

Zainteresowanych naszą ofertą koparek w Poznaniu zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, aby otrzymać więcej informacji na temat współpracy.

Oddział w Poznaniu

Adres:

ul. Gnieźnieńska 26-28,
62-006 Janikowo 

Doradca ds. technicznych
Łukasz Kurzec

Numer telefonu:+48 661 212 521
E-mail:lukasz.kurzec@doltech.pl