Dynamiczny wzrost liczby międzynarodowych linii produktowych SANY

Dynamiczny wzrost liczby międzynarodowych linii produktowych SANY

W minionym roku chiński gigant maszyn budowlanych SANY wprowadził na rynki międzynarodowe 128 nowych produktów, co stanowi wzrost o 83% r/r. Na rynkach światowych firma SANY znacząco przoduje z produktami: 45-metrową ciężarówką z pompą, która wypełnia lukę na rynku europejskim; koparką SY225C-10HD, która wygenerowała wiele zamówień na Bauma India; wiertnicą SR235MV, która jest wielką nowością na rynku północnoamerykańskim; żurawiem kołowym SAC600E, najlepiej sprzedającym się modelem high-tech w Europie, Ameryce, Korei i Australii.

Oprócz nowych produktów SANY złożyła w 2021 roku 179 międzynarodowych zgłoszeń patentowych PCT. Dział badawczo-rozwojowy firmy SANY obejmuje bogate globalne zasoby intelektualne, a wszystkie działy maszynowe posiadają własne instytuty badawcze. Centra badawczo-rozwojowe powstały w Ameryce Północnej, Europie, Japonii i Indiach, gdzie blisko 200 najlepszych lokalnych ekspertów pracuje w dziedzinie prawa lokalnego, badań klientów i lokalizacji części zamiennych, dzięki czemu SANY może lepiej obsługiwać lokalne rynki.

Wszystkie działania firmy SANY doprowadziły do ​​nadzwyczajnych wyników globalnych w 2021 r., ze wzrostem sprzedaży o 50% r/r i podwojeniem sprzedaży w ponad 50 krajach i regionach. Podczas gdy koparki i maszyny do betonu SANY pozostają światowymi bestsellerami, maszyny do betonu, dźwigi i maszyny wiertnicze odnotowały wzrost sprzedaży odpowiednio o 24%, 137% i 121%.