NOWE KOPARKI I ŁADOWARKI SANY NA TARGACH BAUMA2022

NOWE KOPARKI I ŁADOWARKI SANY NA TARGACH BAUMA2022

Zapraszamy na targi Bauma do Monachium gdzie wraz z wiodącym światowym producentem maszyn budowlanych, firmą SANY zaprezentujemy m.in. koparkę elektryczną typu SY19E.
Maszyna ta wyposażona jest w pojemne i sprawne baterie zapewniające możliwość pracy przez około dzień. Nowoczesny napęd elektryczny gwarantuje świetny komfort pracy operatora, możliwość prowadzenia prac w sposób cichy oraz zapewnia minimalizację emisji zanieczyszczeń. Nowa linia koparek elektrycznych SANY spełnia europejskie wymagania środowiskowe, których celem jest redukcja zanieczyszczeń i zachowanie naszego środowiska naturalnego w najlepszej kondycji.

W ramach ciekawych nowości pokażemy również nową generację ładowarek kołowych typu SW305 i SW405, zapewniających świetną produktywność, niskie zużycie paliwa i bardzo dobra ergonomię pracy. Jakość nowocześniej konstrukcji i podzespołów zapewniona jest przez SANY w formie 5 letniej gwarancji! Na Baumie nie zabraknie również nowej gamy znanych, sprawdzonych przez Użytkowników w Polsce i lubianych koparek kołowych, gąsienicowych i innych maszyn do budowy dróg od SANY – jednego z 3 największych producentów maszyn budowlanych na świecie!
Jako autoryzowany dealer SANY w Polsce serdecznie zapraszamy Państwa na Baumę oraz do kontaktu z nami.

Chętnie przedstawimy Państwu interesujące możliwości finansowania zakupu i konkurencyjne ceny maszyn objętych 5 letnią gwarancją.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!