Ekologiczna linia koparek SANY

Ekologiczna linia koparek SANY

Nowoczesne, zeroemisyjne napędy maszyn budowlanych to obowiązujący trend i wyzwanie dla liczących się producentów maszyn. SANY jako wiodący producent koparek na świecie konstruuje i stabilnie poszerza gamę maszyn elektrycznych, dbając o ograniczanie emisji gazów cieplarnianych i ochronę klimatu.

Na targach BAUMA miała miejsce premiera elektrycznej koparki SANY dostępnej już w 2023r.:  minikoparki SY19E w klasie 2 ton.

Napędy elektryczny mają wiele walorów: nie emitują spalin, dzięki czemu koparka elektryczna możne z powodzeniem efektywnie pracować w pomieszczeniach słabo wentylowanych. Ponadto, maszyny takie są ciche. Świetnie nadają się do pracy w miejscach wrażliwych na hałas – na przykład w budynkach, w centrach miast, w pobliżu szpitali, czy też do pracy w nocy. Kolejną zaletą jest to, że silniki elektryczne mają większą skuteczność pracy w porównaniu do silników spalinowych. Są bezobsługowe i mają bardzo długą żywotność. Zapewniają niskie koszty eksploatacji maszyny. Bardzo ważne jest także zwiększenie komfortu pracy operatora dzięki zminimalizowanej emisji hałasu.

Minikoparka SANY SY19E spełnia wymagania inwestorów dążących do lepszej ochrony środowiska, stosujących maszyny o zerowej emisji hałasu i spalin.

Dla Państwa komfortu, w kolejnych miesiącach będziemy wprowadzali na rynek następne nowoczesne maszyny zeroemisyjne.

Zapraszamy do śledzenia nas na https://www.facebook.com/mrcdoltech  i na www.doltech.pl