Sany z rekordowym wynikiem sprzedaży!  

Sany z rekordowym wynikiem sprzedaży!  

Grupa SANY, wiodące przedsiębiorstwo z branży produkcji wysokiej klasy sprzętu, ogłosiła rekordowe wyniki operacyjne za granicą w 2022 r. W pierwszych trzech kwartałach roku SANY Heavy Industry, odnotowała przychody ze sprzedaży międzynarodowej w wysokości 25,88 miliardów juanów, co oznacza wzrost rok do roku o 43,7%. Szczególnie znaczący wzrost odnotowało 12 rynków zagranicznych, co zwieńczyło niezwykle udany rok 2022 dla SANY.

Łączna wartość eksportu SANY osiągnęła 1,77 miliarda juanów, co oznacza wzrost o 99% rok do roku. Wśród nich przychody ze sprzedaży koparek SANY za granicą wyniosły 12,13 miliarda juanów, co oznacza wzrost o 62,8%. W przypadku maszyn do betonu firma SANY utrzymała pozycję światowego producenta numer jeden, zachowując jednocześnie dominację w innych branżach eksportowych, takich jak maszyny do palowania, maszyny do podnoszenia o dużym tonażu i maszyny portowe.

30 listopada 2022 r. sprzedaż działu ciężkiego sprzętu SANY po raz pierwszy osiągnęła poziom 10 miliardów juanów, przekraczając roczny cel. Dane pokazują, że od 2017 roku roczna sprzedaż SANY wzrosła około 6-krotnie, wykazując spektakularny wzrost.