Kolejne rozwiązania dla środowiska od SANY

Kolejne rozwiązania dla środowiska od SANY

Na najbliższych targach budowlanych CONEXPO w Ameryce Północnej SANY zaprezentuje kolejne nowości optymalizujące zużycie paliwa i zwiększające produktywność maszyn.

Skupiając się na zaangażowaniu w ochronę klimatu, na pierwszym planie pojawi się platforma do monitorowania emisji dwutlenku węgla, m. in. poprzez kwantyfikację wydajności energetycznej i zarządzanie nią. System oparty na technologii blockchain zademonstruje z kolei możliwość dokładnego śledzenia zużycia energii i zasobów.

Z pewnością sporo zainteresowania ponownie wzbudzi minikoparka elektryczna SANY SY19E, która skradła show na targach Bauma 2022. Jej fenomen opiera się na unikalnej konstrukcji, wszechstronnym funkcjom, cichej pracy i wyjątkowo długiej żywotności baterii. Kolejnym faworytem jest ładowarka elektryczna SANY SW956E, doładowana przez silnik synchroniczny z magnesami trwałymi o dużej mocy, która w połączeniu z akumulatorem o pojemności 282 kWh może zapewnić osiem godzin użytkowania po zaledwie godzinie ładowania.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu!