SANY Ładowarki Teleskopowe: Europejska Premiera w Październiku 2023

SANY Ładowarki Teleskopowe: Europejska Premiera w Październiku 2023

Październik 2023 roku przynosi ekscytującą nowość dla branży budowlanej i przemysłowej w Europie – chiński gigant, marka SANY, wprowadza swoje zaawansowane ładowarki teleskopowe na ten rynek. To znaczący krok, który przynosi nowe możliwości i potencjał do przemysłu europejskiego.

Nowa Seria Ładowarek Teleskopowych

SANY debiutuje w Europie z dwoma modelami ładowarek teleskopowych: STH1440 i STH1840. To pierwsze modele z nowej serii, specjalnie zaprojektowanej z myślą o europejskich potrzebach. Co wyróżnia te maszyny? Przede wszystkim ich imponujący udźwig – potrafią podnosić ładunki o masie do 4000 kilogramów na wysokość aż 18 metrów.

Bezpieczeństwo na Pierwszym Miejscu

Nowe ładowarki teleskopowe SANY wyróżniają się kompleksowym pakietem bezpieczeństwa. Operatorzy zyskują doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach, dzięki niskiemu wysięgnikowi, pochylonej masce i niskiej desce rozdzielczej. Kamery cofania, czujniki i ostrzeżenia dźwiękowe chronią przed kolizjami. Systemy wagowe i zarządzania obciążeniem zapobiegają przeciążeniom, a wyłącznik bezpieczeństwa gwarantuje, że maszyna nie ruszy się, jeśli operator nie zasiądzie za sterami.

Komfort Pracy Operatora

Kabina operatora została zaprojektowana z myślą o komforcie i funkcjonalności. Wyposażona w intuicyjny wyświetlacz dotykowy z enkoderem ułatwia nawigację, a liczne udogodnienia, takie jak miejsce na dokumenty, podłokietnik z USB, uchwyty na kubki i butelki, dbają o wygodę. Klimatyzacja, radio z Bluetooth i odchylana kolumna kierownicy tworzą przyjazne środowisko pracy.

Testowana Niezawodność

Ładowarki teleskopowe SANY pracują podczas różnych zadań budowlanych i przeładunkowych, dlatego są poddawane dużym obciążeniom. SANY wykorzystuje wysokiej jakości komponenty europejskich marek, zapewniając wytrzymałość i niezawodność. Przykładem są wytrzymałe wysięgniki wykonane z dwóch części stali prasowanej, które przeszły testy obejmujące ponad 80 000 cykli bez uszkodzeń.

Wydajność, Łatwość Konserwacji i Wszechstronność

Ładowarki teleskopowe SANY STH1440 i STH1840 są zaprojektowane z myślą o maksymalnej opłacalności. Silnik o wysokim momencie obrotowym nie wymaga czyszczenia spalin ani dodatku AdBlue. System stop-start i interwały konserwacyjne wynoszące 500 godzin pracy obniżają koszty eksploatacji. System load sensing pozwala na jednoczesne podnoszenie i wysuwanie wysięgnika, a różne tryby sterowania sprawiają, że maszyny są wszechstronne i precyzyjne.

Premiera na Targach Bauma i Dostępność od Października 2023

Ładowarki teleskopowe SANY STH1440 i STH1840 po raz pierwszy zostaną zaprezentowane europejskiej publiczności na targach Bauma w Monachium. Od października 2023 roku będą dostępne u dealerów SANY. To jednak tylko początek – kolejne modele serii ładowarek teleskopowych SANY trafią na rynek w 2023 roku.

Wprowadzenie ładowarek teleskopowych SANY na rynek europejski to krok naprzód w branży budowlanej i przemysłowej. To nowa era efektywności, innowacji i wydajności, która może przynieść korzyści zarówno przedsiębiorcom, jak i profesjonalistom na placu budowy. Październik 2023 roku już teraz rysuje się jako ważny moment dla przemysłu w Europie.