800-tonowy Gigant SANY Wspiera Ekologiczną Rewolucję w Brazylii

800-tonowy Gigant SANY Wspiera Ekologiczną Rewolucję w Brazylii

Żurawie samochodowe odgrywają kluczową rolę w różnych sektorach przemysłu, a teraz firma SANY przynosi nową erę ekologicznych rozwiązań dla Brazylii.

Grupa SANY, znana jako lider w produkcji wysokiej jakości żurawi kołowych, gąsienicowych i wieżowych, wprowadza innowacyjny model – żuraw samochodowy SANY SAC8000T7-8. To solidna maszyna z 7 osiami i systemem podwójnego silnika, zdolna do obsługi różnorodnych zadań.

Wysięgnik tego żurawia, składający się z 7 sekcji i osiągający imponujące 91 metrów, oferuje wszechstronność w działaniu. Dodatkowo, specjalnie zaprojektowany wysięgnik do energii wiatrowej, o długości 58 metrów, podkreśla zaangażowanie SANY w ekologiczne rozwiązania. Wyposażony w kratownicowy superlift i przeciwwagę o wadze 183 ton, ten żuraw zapewnia bezpieczeństwo i wydajność pracy.

Igor Boff, Dyrektor firmy I.V. Cranes, która nabyła ten model, podkreśla jego znaczenie: „Sprzęt ten wzmocni naszą flotę dedykowaną konserwacji farm wiatrowych, umożliwiając obsługę różnorodnych turbin wiatrowych. To krok w kierunku ekologicznych inicjatyw, które stają się coraz bardziej istotne dla naszej przyszłości”.

SANY SAC8000T7-8 to przykład innowacyjnego podejścia do ekologicznych wyzwań, jakie stoją przed Brazylią. To nie tylko efektywne narzędzie pracy, ale także krok w kierunku zrównoważonego rozwoju.