SANY na Targach African Mining Indaba: 22 lata Innowacyjnych Rozwiązań Górniczych dla Afryki

SANY na Targach African Mining Indaba: 22 lata Innowacyjnych Rozwiązań Górniczych dla Afryki

W dniach 5-8 lutego, targi African Mining Indaba świętowały swoją 30. rocznicę, przyciągając uwagę najważniejszych graczy przemysłu górniczego. W tym historycznym wydarzeniu firma SANY, lider w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań górniczych, odegrała znaczącą rolę.

Zespół SANY był podekscytowany możliwością uczestnictwa w tym wydarzeniu już po raz drugi. Samuel Zhang, dyrektor generalny SANY Int’l South Africa, podkreślił: „Od naszego debiutu w 2023 roku dokonaliśmy ogromnego postępu w opracowywaniu sprzętu górniczego wykorzystującego czystą energię, przy zachowaniu solidnej wydajności i najwyższej jakości. W tym roku potroiliśmy rozmiar naszego stoiska, czując dumę z możliwości prezentacji naszych osiągnięć na rynku i eksploracji dalszych szans na współpracę z partnerami w tym pasjonującym kraju”.

Firma SANY, odgrywając kluczową rolę w rewolucji przemysłu wydobywczego w Afryce, zapewnia najwyższej klasy sprzęt do kopania, załadunku i transportu. Jej zaangażowanie w wysoką jakość, zrównoważony rozwój i wydajność uczyniło ją zaufanym partnerem dla kopalń odkrywkowych na kontynencie. Otwarcie centrum dystrybucji części zamiennych o powierzchni 20 000 m2 znacząco zwiększyło lokalne zapasy części zamiennych firmy o 60%, co skutkowało szybką dostawą i skróceniem przestojów w pracy sprzętu. Dodatkowo, budowa siedziby głównej SANY Southern Africa pod koniec ubiegłego roku podkreśla zaangażowanie firmy w rozwój regionu jako regionalnego centrum produkcyjnego i logistycznego.