Sprzedaż koparek Poznań

Przy pracach budowlanych liczy się nie tylko szybkość realizacji, ale też bezpieczeństwo. W obu przypadkach warto zaufać sprawdzonym na całym świecie technologiom. Jeśli chodzi o koparki, Poznań ma do nich dostęp dzięki skomponowanej przez nas ofercie. Posiadamy najlepsze maszyny w swojej klasie, które sprostają każdemu wyzwaniu.

Sprzedaż nowych koparek na terenie miasta Poznań
Sprzedaż koparek budowlanych na terenie miasta Poznań

PROFESJONALNE KOPARKI POZNAŃ

Naszym celem jest udostępnianie specjalistycznych rozwiązań dla branży budowlanej. Wobec tego postawiliśmy na trzeciego największego producenta maszyn budowlanych na świecie – Sany. Jego koparki wyróżniają się znakomitymi parametrami, a także wysokim poziomem bezpieczeństwa i komfortem użytkowania. Przeprowadzane za ich pomocą prace ziemne przebiegają sprawnie oraz szybko niezależnie od wyzwania, przed jakim staną.

Wszystkie łączy przystosowanie do długotrwałej pracy w trudnych warunkach. W kwestii takiej, jak koparki Poznań należy do miast, w których każdego dnia wznosi się nowe inwestycje. Dlatego wysokiej klasy sprzęt jest potrzebny praktycznie przez cały czas.

Markowe koparki w Poznaniu

Jakie koparki można zdobyć za naszym pośrednictwem? Posiadamy aż 5 różnych rodzajów o stabilnej, wzmocnionej budowie.
Wśród nich znajdują się:

  • Koparki średnie o łącznej wadze od 7,3 do 16 ton, które sprawdzą się zwłaszcza na ciasnych placach budowy lub przy zadaniach wymagających zwartej konstrukcji.
  • Koparki duże o masie operacyjnej sięgającej nawet 50 ton. Zostały wyposażone w najnowsze układy hydrauliczne, co zwiększa ich efektywność.
  • Koparki wyburzeniowe o dużym zasięgu i ulepszonej stabilności. Dzięki nim przeprowadzanie prac wyburzeniowych staje się znacznie bezpieczniejsze, a także precyzyjniejsze.
  • Koparki kołowe, które nie potrzebują dodatkowego pojazdu transportowego do tego, aby trafić na plac budowy.
  • Minikoparki o kompaktowych wymiarach. Nadają się do wykorzystania w miejscach o ograniczonej przestrzeni.

Zainteresowanych naszą ofertą koparek w Poznaniu zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, aby otrzymać więcej informacji na temat współpracy.

Oddział w Poznaniu

Adres:

ul. Gnieźnieńska 26-28,
62-006 Janikowo 

Doradca ds. technicznych
Łukasz Kurzec

Numer telefonu:+48 661 212 521
E-mail:lukasz.kurzec@doltech.pl 

Pozostałe oddziały