Potężny Duet: Ciężarówka i Koparka SANY do Wielkich Robót Ziemnych

Potężny Duet: Ciężarówka i Koparka SANY do Wielkich Robót Ziemnych

Firma SANY od lat jest pionierem na rynku górniczym i budownictwa, specjalizując się w projektach infrastrukturalnych o gigantycznej skali. Teraz, w południowo-wschodniej Brazylii, ich najnowsze osiągnięcie w Rio Piracicaba rewolucjonizuje branżę robót ziemnych.

W kopalni Água Limpa, SANY łączy siły dwóch potężnych maszyn: ciężarówki terenowej SKT110S i koparki hydraulicznej SY980H. To połączenie stawia nowe standardy efektywności, przemieszczając ponad 6 milionów metrów sześciennych ziemi.

Ciężarówka terenowa SANY SKT110S to prawdziwa potęga o ładowności 70 ton i mocy 530 KM. Z automatycznym hamulcem retarderem, zapewnia ona nie tylko wydajność, ale także komfort i bezpieczeństwo operatora. Kabina została wyposażona w system klimatyzacji, pneumatycznie amortyzowany fotel oraz zaawansowane systemy multimedialne i monitoringu GPS.

Z kolei koparka hydrauliczna SANY SY980H zapewnia precyzję i kontrolę podczas prac ziemnych. Jej hydropneumatyczne zawieszenie oraz zaawansowany układ kierowniczy zwiększają wygodę i bezpieczeństwo w najbardziej wymagających warunkach.

Duet SANY SKT110S i SY980H to nie tylko maszyny, to rewolucja w branży robót ziemnych. Dzięki nim, projekt w Rio Piracicaba staje się symbolem innowacji i efektywności w budownictwie.